افرها و پیشنهادهای خیلی عالی

فروش طلا و جواهرات اقساطی با شرایط عالی            


به زودی در قسمت منوی بالای صفحه در گزینه اجناس اقساطی طلاجات و جواهرات گذاشته خواهد شد که با شرایط پرداخت بسیار عالی برای رفاه شما مشتریان عزیز عرضه خواهد شدو برای راهنمای از نحوه خرید به صورت اقساطی در راهنمای فروش اقساطی توضیح داده شده در ضمن این شرایط به صورت محدود میباشد.                                           

طلا پتانسیل افزایش قیمت طی دهه های آینده را دارد

طلا پتانسیل افزایش قیمت طی دهه های آینده را دارد


سایت gold youا : یک تحلیلگر برجسته بازار های بین المللی تاکید کرد؛ قیمت طلا این پتانسیل را دارد که در کوتاه مدت با افزایش بیشتری روبرو شود و روند صعودی خود را طی دهه های آینده نیز دنبال کند.

طلا پتانسیل افزایش قیمت طی دهه های آینده را دارد

به گزارش سایت gold you، آوی گیلبرت تحلیلگر ارشد اقتصادی در مصاحبه با کیتکونیوز تصریح کرد: به نظر من قیمت طلا وارد دوره رشد و رونق شده است و می تواند این روند صعودی و امیدوار کننده را در کوتاه مدت ادامه دهد.

بر اساس این گزارش وی در ادامه گفت: اگر طلا بتواند روند صعودی قیمت را در کوتاه مدت حفظ کند، این سرآغاز روند صعودی مهمتری در دهه های آینده خواهد بود.

بازار طلا از ابتدای امسال تاکنون با افزایش چشمگیر تقاضا روبرو شده است. خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا تاثیر زیادی بر افزایش تقاضای سرمایه گذاری داشته است. میزان ذخایر طلای صندوق اس پی دی آر از زمان برگزاری همه پرسی بریتانیا تاکنون با 46 تن افزایش روبرو شده و به بیش از 981 تن رسیده است.

وی افزود: ادامه نگرانی ها نسبت به اوضاع اقتصادی جهان، پایین بودن نرخ بهره بانکی در بسیاری از کشورهای توسعه یافته و صنعتی و کاهش نرخ بهره اوراق قرضه آمریکا عوامل مهمی است که می تواند بر افزایش قیمت طلا طی ماه های آینده موثر باشد.

کشف گنجینه بی‌نظیر در اسپانیا

کشف گنجینه بی‌نظیر در اسپانیا

در جریان یک عملیات ساختمانی در شهر تومارس در جنوب اسپانیا، گنجینه‌ای از سکه‌های رومی به وزن ۶۰۰ کیلوگرم پیدا شده است.

تصاویر/ کشف گنجینه بی‌نظیر در اسپانیا

 کارگران ساختمانی در جریان عملیات لوله‌گذاری در یک پارک موفق شدند هزار سکه برنز و نقره متعلق به پایان قرن چهارم میلادی را در 19 کوزه بیابند. وزن این سکه‌ها در حدود 600 کیلوگرم برآورد شده است.

آنا ناوارو، رییس موزه سویل گفت که این گنجینه منحصر به فرد در منطقه "تومارس" (Tomares) واقع در جنوب غربی سویل اسپانیا کشف شده است. به نظر می‌رسد که سکه‌ها برای پرداخت دستمزد کارمندان و سربازان ضرب و ذخیره شده باشند. ساخت‌و ساز در پارک متوقف شده و باستان‌شناسان مشغول بررسی‌های بیشتر هستند.10 ظرف گلی سالم نیز تنها چند متر دورتر پیدا شده‌اند.

رومی‌ها از 200 سال پیش از میلاد مسیح تا قرن پنجم میلادی بر اسپانیا کنترل داشتند.

حضور اقیانوس در داخل یک سنگ اپال بزرگ

حضور اقیانوس در داخل یک سنگ اپال بزرگ

اپال یک گوهر منحصر به فرد است که در در درجه اول در استرالیا یافت می شود. این سنگ قیمتی مخصوص کشور استرالیا، شکل آمورف هیدراته شده از سیلیکا است. مقدار آب اپال می تواند بین 3 تا 21 درصد بوده و معمولا در کنار لیمونیت ، ماسه سنگ، خاک آهک، ریولیت و بازالت پیدا شود.

 حضور اقیانوس در داخل یک سنگ اپال بزرگ
|

به دلیل اینکه استرالیا امروزه بیش از 97 درصد اپال جهان را تولید می کند میزان حضور و استخراج اپال در ایالت ارگان بسیار کمیاب شده است. حدود یک قرن از زمان پیدایش اپال در مناطق جنگلی استرالیا می گذرد، اما به تازگی نمونه ای خیره کننده از این سنگ قیمتی یافت شد که وقتی با نور ترکیب شود یک صحنه جادویی از آب های اقیانوس ایجاد می گردد. این گوهر متعلق به گروه معدنی اینا و به نام اپال بیوت است، که از نام یک معدن که در سال 1890که در  اورگان مشتق گردید. در مورد این اپال مسئول محیط طبیعی شمال غربی استرالیا می گوید:

از آن زمان که اپال در اورگان پیدا شد بیش از 100 سال می گذرد. هنگامی که  کشف اپال بیوت  در سال 1890 عمومی شد، معدنچینان به این منطقه یورش آوردند. هنگامیکه این نوع اپال کشف گردید مواد تشکیل دهنده اپال بیوت محدود گشت و بسیاری از معادن استخراج اپال تعطیل شدند. مکان یافت و استخراج اپال 6 مرتبه از شرکتی به شرکت دیگر انتقال یافت اما صاحبان جدید نیز نتوانستند زمان زیادی به استخراج این گوهر ادامه دهند.


برای کسانی که به دنبال اپال زیر خاکی هستند ممکن است جاهای بسیاری در مناطق اورگان وجود داشته باشد. این جواهر خاص دارای وزن 740 قیراط و اندازه 60 × 45 × 41 میلی متر است. سنگ اینا در حال حاضر برای کسانی که علاقه مند به داشتن آن هستند به فروش می رسد.